Насильство за межами Київського парламенту над Законом про сепаратистські автономії

Граната вибухнула за межами Верховної Ради України, як законодавці підтримали надання більшої автономії для повстанських територій.

Двоє людей померли і більше 90 інших були поранені в насильстві, який був звинувачений у головній націоналістичної партії країни.

Одна людина була заарештована, і 30 інших затримали.

Сердитий опонентів законопроекту, який дає певні самоуправління правами на сепаратисти, контролюючи частини Донецької та Луганської областей, кажуть, що вона грає в руки Росії і призведе до того, що Україна втрачає контроль на сході.

Вони також об’єктом окремого законодавства про місцеве самоврядування, яке вони бояться дасть сепаратистів право формувати свої суди і міліцію і створити особливі відносини з Росією.

Новий закон також дозволить російській мові бути обрана мова людей, що живуть в цих регіонах, і грант на амністію сепаратистів, які раніше брали участь у військових діях проти українських військ.

Президент Петро Порошенко рішуче захистив конституційні реформи, надаючи національній адресі країні:

«Сьогодні Україна підтвердила свою репутацію надійного партнера та зміцнила імідж країни, що виконує Мінський угод на противагу Росії. Якщо Москва не перегляне свою позицію, окремі санкції проти тих, хто причетний до анексії Криму і окупації територій Донбасу, будуть продовжені восени.

Насильство в центрі Києва залишив одну людину мертвим-25-річний Національний guardsman, який був тільки покликав навесні, помер від гранату спринтерів. Принаймні, ще 125 чоловік були поранені.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*