Україна, Хронологія боротьби

У парламенті Києва учасники почали наполягати на тому, щоб Президент Віктор Янукович у листопаді, 21. Про-Європейсько-інтеграційну опозицію скандували: “ганьба!”

Тригер: ті, хто в силі щойно повісив на підписання набагато сприяли і бажаній угоді про асоціацію з Європейським Союзом, після роботи довго і наполегливо на ньому.

Наступного дня прем’єр-міністр Микола Азаров спробував пояснити, що у свою чергу уряд став прямим наслідком фінансових обмежень, який Міжнародний валютний фонд прагнув нав’язати Україні.

Азаров сказав: “рішення призупинити було виключно з економічних причин, і це тактичний рух. Вона не змінює стратегію розвитку інтеграції України до ЄС у будь-якому випадку.

До 24 листопада в Майдані Незалежності відбувся великий натовп демонстрантів на Майдані, Майдан, що збирає місце мирного помаранчевої революції в 2004. Опозиціонери опозиції закликали уряд до кроку.

Арсеній Яценюк сказав: “люди просять правосуддя, як перший крок ми закликаємо уряд України піти у відставку, і ми [вимога] зафіксувати вибори”.

Уряд викопав на підборах.

Опоненти пішли на роботу, зазубрив геть на статую Леніна в центрі Києва.

Тим часом, президент Янукович був прийом російської допомоги пакету 11 000 000 000 євро, але, далеко від заспокійливу речі вниз, це запалені протести.

Потім образа ляснув на травму, коли були передані заходи, оскаржуються голосування в парламенті, щоб посилити закон проти публічних демонстрацій.

Він мав ефект заливки масла на вогні; на Майдані і в Києві вулиці зіткнення зросли між поліцією і українцями, які відмовилися прийняти на себе контрольні кампанії уряду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*