Українські націоналісти потребують очищення уряду від третьої річниці повстання в Україні

Тисячі націоналістів були згуртувалися в Києві у так званому “” гідності “березня, вимагаючи очищення нинішньої влади України.

Прихильників з трьох груп, право сектора, свобода (свобода) партії, і Національна партія Corp претензії нічого не змінилося з екс-президента Віктора Януковича було повалений 2014.

Під час демонстрації протестуючі скандували ‘ ‘ слава Україні ‘ ‘

“на жаль, за останні три роки ми не бачили гідності наших політичних лідерів. Може бути, протест зробить їх думати, що гідність повинна не тільки показати тим людям, які загинули під час Майдану повстання і тих, хто помирає на передньому краї зараз, ‘ ‘ один протестера сказав.

Протест виявився мирним, але націоналісти погрожували розпустити парламент, якщо їх вимоги не задовольняються. Серед них – скорочення всіх зв’язків з Росією та відновлення ядерного статусу України.
– рЕклама –-

Останній марш приходить як боротьба триває між українськими силами і російськими сепаратистів на сході країни. Оскільки конфлікт почався в 2014 майже 10 000 людей були вбиті.

У вівторок Президент України Петро Порошенко закликав до нових санкцій проти Росії під час зустрічі з офіційними представниками ЄС. Його попит супроводжувався Москвою, щоб визнати паспорти, емітовані сепаратистським властям Східної України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*