Україна: протестуючі терпіння вичерпаються

Марія ieshchenko:

“ми приєдналися до кореспондента Euronews в Києві Ангеліна каріакіна. Анжеліна, протягом останніх 24 годин характер протестів Києва став більш радикальним, оскільки деякі протестуючі взяли на себе роль “агресорів”. Був euroайдан очікували цього повороту?

Анджеліна каріакіна:

“ніхто не очікував, що протест, щоб розвиватися, як це, ніхто не очікував насильницьких зіткнень з поліцією. І здається, що вона не планувалася заздалегідь. Хоча ті, хто ініціював зіткнення були в основному радикальні протестуючі, пізніше деякі з тих, хто протестували мирно зізнався, що вони, якщо не фізично, принаймні психічно, підтримує цей настрій зрушення. Вони сказали, що причина була їх два місяці протест без будь-яких їх вимоги задовольняються.

Euronews

“euroайдан чинить тиск на українську опозицію, щоб домовитися про одного лідера. Чи можемо ми припустити, що Віталій Кличко є те, що людина, як він був одним, щоб заспокоїти зіткнення?

Анджеліна каріакіна:

“був несподіваний поворот у вечірній час, коли Кличко сказав, що він збирався бачити Януковича і дискусію з ним. Якщо ми поговоримо про думки euroайдан протестуючих, важко сказати, якщо вони бачать Кличко в якості остаточного лідера опозиції. Деякі з autoайдан протестуючих-ті, в автомобілях-сказав, що вони визнають його як лідера, проте інші вважали за краще не називати нікого.

Euronews

«у Києві є безліч засобів масової інформації, що висвітлюють події. Деякі заявили, що вони є мішенню поліцейських нападів. Чи була реакція від Міністерства внутрішніх справ на це звинувачення?
– рЕклама –-

Анджеліна каріакіна:

«Ми зв’язалися з прес-офісом Міністерства внутрішніх справ. Кажуть, що ніхто свідомо не напав на журналістів. Це була аварія. Вони потрапили в лінію вогню гумові кулі, тому що вони були дуже близькі до центру зіткнень.

“Однак, є численні відео і Відгуки від журналістів з різними думками з цього питання. Багато хто з них кажуть, що вони були орієнтовані, і не вірю, що це аварія.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*