Київ розпочинає операцію “анти-терор”

Українські Збройні сили у вівторок розпочали “спеціальну операцію” проти сепаратистів у м. Краматорськ на сході країни, Міністерство оборони України процитував «Інтерфакс».

Місцеві журналісти, що котируються на Інтерфакс сказав Автоматична стрільба може бути почутий з напрямку військового аеродрому Краматорська і сказав винищувача був зниженого на низькому місці.

Кореспондент еспрессо-ТВ тим часом заявив, що український літак намагався приземлитися, але не зміг зробити це, тому що сепаратисти відкрили вогонь на ньому.

Раніше, проросійські бойовики, які були виховано в штаб-квартирі поліції з суботи, покинули будівлю – але офіційна державна безпека в Києві заявила, що сепаратисти потім перейшли до офісів агентства в місті.

Кореспондент Reuters в місті повідомив, бачачи перший винищувач над містом, а потім чотири військових вертольотів над аеропортом.

Двоє з них приземлився і коли війська вийшли і ходили по полю, місцеві жителі комплектування барикад кричали “ганьба! Повернутися додому! ”

Раніше тимчасовий президент Олександр Турчинов наполягав на тому, що операція почалася в східному Донецькій області, хоча це і буде відбуватися поетапно і “у розгляданному вигляді”. Турчинов заявив, що наступ, який він вперше оголосив в неділю, нарешті ведеться. “антитерористичні операції почалися вночі на півночі Донецької області. Але це буде відбуватися поетапно, відповідально, у розглянутому вигляді. Я ще раз наголосу: мета цих операцій-захищати громадян України,-сказав він парламент.

Росія оголосила Україну на межі громадянської війни у вівторок, як зазначив у Києві “антитерористичні операції” проти промосковних сепаратистів, хоча в результаті розгону була на повільному старті, якщо взагалі.

Москва звинувачує Київ спровокувати кризу, ігноруючи права громадян, які використовують російську як свою першу мову, і пообіцяв захистити їх від нападу. Він також підкреслив наявність далекоправих націоналістів серед нових правителів Києва. Тим не менш, доповідь організації Об’єднаних Націй у вівторок сумнів, чи були російські оратори серйозно погрожували, в тому числі в Криму, які проголосували приєднатися до Росії після того, як московські сили вже захопили контроль над Чорним морем півострова.

Серед найглибшої кризи Схід-Захід після холодної війни, лідери Росії і Сполучених Штатів закликав один одного, щоб зробити все в своїй владі, щоб уникнути подальшого кровопролиття.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*