Антиурядові протести в Україні

Антиурядові протестуючі в Києві почали будувати табір протесту перед будівлею парламенту України. Раніше понад тисячу прихильників опозиції і колишнього грузинського президента і губернатора Одеси Михайлом Саакашвілі зібралися перед українським парламентом, вимагаючи від президента Петра Порошенка у відставку. Вони також хотіли, щоб виборчі реформи, створення антикорупційних судів і скасування парламентського імунітету.

Саакашвілі звернувся до натовпу, посилаючись на президента Петра Порошенка,
“там тільки один процес, і тільки одна зміна, яка сталася. Одна людина узурпував всю судову систему в руки. Тому для українців немає ніякої справедливості. Суди працюють тільки для нього, своїх ділових партнерів і його товаришів. Ця ж людина має узурпував парламент.

Порошенко назвав протест “надзвичайно важливим елементом демократії”, що додає, що важливо забезпечити мирну природу мітингу. Хоча це, як вони почалися, дальше націоналісти пізніше приєднався до демонстрантів, і було в бійку з поліцією ОМОНу. Це призвело до одного співробітника поліції отримати поранення і повинні бути перенесені на ношах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*