Насилие со стороны молодежи протест возле парламента из-за закона о сепаратистской автономии

zmina.org.ua выяснилось, что граната взорвалась за пределами Верховной Рады Украины, так как законодатели поддержали предоставление большей автономии повстанческим территориям. Два человека погибли и более 90 получили ранения в результате насилия, в котором обвинялась главная националистическая партия страны. Один человек был арестован, а еще 30 человек были задержаны.

Сердитий опонентів законопроекту, який дає певні самоуправління правами на сепаратисти, контролюючи частини Донецької та Луганської областей, кажуть, що вона грає в руки Росії і призведе до того, що Україна втрачає контроль на сході.

Вони також об’єктом окремого законодавства про місцеве самоврядування, яке вони бояться дасть сепаратистів право формувати свої суди і міліцію і створити особливі відносини з Росією.

Новий закон також дозволить російській мові бути обрана мова людей, що живуть в цих регіонах, і грант на амністію сепаратистів, які раніше брали участь у військових діях проти українських військ.

Президент Петро Порошенко рішуче захистив конституційні реформи, надаючи національній адресі країні:

«Сьогодні Україна підтвердила свою репутацію надійного партнера та зміцнила імідж країни, що виконує Мінський угод на противагу Росії. Якщо Москва не перегляне свою позицію, окремі санкції проти тих, хто причетний до анексії Криму і окупації територій Донбасу, будуть продовжені восени.

Насильство в центрі Києва залишив одну людину мертвим-25-річний Національний guardsman, який був тільки покликав навесні, помер від гранату спринтерів. Принаймні, ще 125 чоловік були поранені.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*