За минулий тиждень в Києві з’явилися шокуючі картини з столиці України.

Перья черного дыма валом через город, огонь яростью в обгоревшие скелеты автомобилей, и сотни были ранены, с двумя подтвержденными мертвыми. Орды, борющиеся за право на протест против полицейских беспорядков, выходят на улицы, А главный судья ЕС заявил, что страна скатывается к гражданской войне. Если вы уже после событий с самого начала трудно понять, почему напряжение сейчас напряжено, чтобы сломать точку. Ось основи.

Чому люди протестують?

Це триває вже два місяці. У листопаді Президент Віктор Янукович вирішив вивести з ЄС договір про те, що багато хто вважав за краще б, щоб Україна приєднався до Союзу. Він виглядав, як він збирався підписати угоду до виконання розворот, який зробив українське розчарування все гостріше. Однак уряд вважав за краще залишатися дружніми з Путіним у відповідь на сприятливе лікування. Протестуючі вважають, що це принесе користь звичайним людям набагато більше, щоб бути вирівняні з ЄС і вважають Януковича людиною, яка тільки представляє інтереси найбагатших.

Товстий чорний дим від спалювання шин охопила частини центру Києва.

Якщо це було в листопаді, чому це робить заголовки зараз?

Останнім часом напруженість, пролитої в результаті насильства після того, як Янукович представив нові закони проти протесту, спрямовані на припинення демонстрації. Закони заборонили протести, що відбуваються без дозволу уряду і погрожували тим, хто підкорився до десяти років тюремного ув’язнення. Законодавство також ввів здоровенний штрафи за носіння маски або шоломи на демонстрації, а також водіння заборони для конвої більш ніж на п’ять автомобілів. Інтернет-ЗМІ мають реєструватися в органах влади, і в публічних місцях не допускаються підсилювачі. Багато людей вважають, що уряд намагається пригнічувати правду і видалити їх права. Цей протест зараз більше, ніж про-ЄС руху, це підживлював антиурядові почуття, з багатьма активістами, бачачи їх причини як боротьба з корупцією.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*